ru ua

В окупованих містах Донбасу розклеїли 3 тисячі проукраїнських листівок

В окупованих містах Донбасу розклеїли 3 тисячі проукраїнських листівок Фото: Паркан (unsplash.com/Tina Hartung)

У Донецьку та Луганську активісти закликають мирних жителів повертатися в Україну

На окупованих територіях Донецької області, в тому числі в Донецьку та Луганську, українські активісти з 11 по 13 червня поширили 3000 проукраїнських листівок, в яких закликають місцевих жителів допомагати повернутися в Україну. Про це активісти розповіли "Цензор.НЕТ".

"Окупанти, геть з моєї землі. Тут ви знайдете смерть", - сказано в листівках.

"У період з 11 по 13 червня 2017 в містах Донецьк, Горлівка, Луганськ, Кадіївка, Алчевськ та Ровеньки були поширені листівки антиросійського характеру тиражем 3 тисячі штук. Крім того, протягом 12-13 червня з нагоди "святкування дня РФ" на КПВВ "Майорск" були поширені календарі антиросійського характеру тиражем 2 тисячі штук", - зазначили активісти.

"В Україні Донбас був біцепсами країни, а зараз Донбас - бідний, немічний старий. Борися з російським окупантом. Повертайся в незалежну Україну", - сказано в оголошенні.

altaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Об'яви (censor.net.ua)

Повідомляється, що 12-13 червня листівки поширили з безпілотника тиражем 2 тис. шт. над Донецьком, Кадієвкою та Дебальцевим.

altaltaltaltalt

Фото: Листівки (censor.net.ua)

Антиросійські та проукраїнські листівки й оголошення були поширені в багатьох районах Донецька, зокрема, в Київському, Ворошиловському, Калінінському, Ленінському та Куйбишевському районах.

До речі, Гіркін закликає бойовиків "кидати все та валити в РФ".