Над окупованим Донбасом помітили "витаючий" прапор України (фото)

Над окупованим Донбасом помітили "витаючий" прапор України (фото)
Фото: Прапор України (facebook.com/ThisIsKiev)

Бойовики намагалися збити його, але безрезультатно

На кордоні з окупованими територіями Донбасу активісти та військові підняли в небо прапор України. Відповідні фото опублікувала волонтер Ірина Макіївська на своїй сторінці в Facebook.

"Прапор піднявся миттєво і дуже швидко полетів у бік Горлівки. На якийсь час він завис у небі, і ми дивилися на нього з берега, намагаючись розгадати маневри. Заодно послухали постріли. Так, вони знову спробували це зробити. І не раз", - сказала вона.

Над окупованим Донбасом помітили "витаючий" прапор України (фото)

Фото: скріншот поста (facebook.com/Ірина Макіївська)

Макіївська уточнила, що прапор України "пішов на Травневе і покружляв над Горлівкою", не на жарт розлютивши бойовиків з окупованих територій.

"Люди бачили. Багато людей бачило, як потім йшов на Донецьк. А ще люди збирали і ховали за пазуху листівки, які просто розсипалися в небі і сипалися не пачкою, а поштучно. У зв'язку з цим орки підняли на вуха все, що могли підняти, щоб зібрати їх. Але не вийде. Завтра люди обіцяли прислати фото того, що знайшли і зберегли", - сказала волонтер.

Над окупованим Донбасом помітили "витаючий" прапор України (фото)Над окупованим Донбасом помітили "витаючий" прапор України (фото)Над окупованим Донбасом помітили "витаючий" прапор України (фото)Над окупованим Донбасом помітили "витаючий" прапор України (фото)Над окупованим Донбасом помітили "витаючий" прапор України (фото)
 

Фото: запуск прапора України (facebook.com/Ірина Макіївська)

У той же час користувачі мережі уточнили, що бачили прапор України над ще одним окупованим містом.

"Вітер північний, і у нас не видно. Якщо зі Світлодарська запустили, то може і долетить. Вже 20 хвилин дивлюся – Єнакієве", - написав користувач "Вічний Мандрівник".

"пишаюся вами, мої земляки", - уточнила юзер Ганна Микулка.

Над окупованим Донбасом помітили "витаючий" прапор України (фото)

Фото: скріншот коментарів (facebook.com/Ірина Макіївська)

До речі, відомий журналіст Денис Казанський розповів про те, як металургійне виробництво на окупованих територіях Донбасу практично зупинилося і чим живе зараз місцеве населення

За його словами, місцеве населення живе в розореній резервації, так як зараз на Донбасі розкрадають дороге обладнання, руйнують і псують його.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся