Під окупованим Севастополем на могилі невідомого солдата побудували будинок

Понеділок 19 лютого 2018 09:41
Під окупованим Севастополем на могилі невідомого солдата побудували будинок
Фото: Могила (pixabay.com/dfbailey)

Власник викупив ділянку і вирівняв поховання бульдозером

В селі Дальнє під окупованим Севастополем на могилі невідомого солдата побудували приватний будинок з парканом. Про це повідомляє "КоммерсантЪ".

За даними голови ради ветеранів села Дальнє Надії Макаренко, яка доглядає за неофіційними похованням загиблих під час оборони Севастополя в 1941-1942 роках, солдат загинув під час Другої світової війни.

Кілька років тому на місці одного з поховань виділили землю для індивідуального житлового будівництва. Власник ділянки, щоб вирівняти територію, зрівняв могилу з землею.

З 1980-го року Макаренко висаджувала на цій могилі квіти. Приїхавши в черговий раз, вона виявила, що на місці могили, яка являла собою високий пагорб з квітами, побудували приватний будинок з парканом.

Сусіди розповіли, що перед будівництвом ділянку вирівнювали бульдозером.

За даними Макаренко, власнику повідомляли про могилу. Однак він підкреслив, що буде робити зі своєю ділянкою, що захоче.

Макаренко має намір зібрати підписи місцевих жителів і звернутися до окупаційної адміністрації муніципального округу.

Однак довести, що на цьому місці було поховання, за словами "члена Загальної палати" Севастополя Григорія Донця, практично неможливо, оскільки могилу не внесли до реєстру.

До речі, в Одеській області вандали заради посиденьок розкопали могилу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся