ua en ru

Олег Попов хотів бути похованим у костюмі клоуна, - дружина артиста

Олег Попов хотів бути похованим у костюмі клоуна, - дружина артиста Фото: Олег Попов (112.ua)

Про це дружина "сонячного клоуна" Габріель Лернер розповіла його колезі

2 листопада Олег Попов помер під час гастролей. Дружина всесвітньо відомого артиста повідомила, що він хотів бути похованим у костюмі клоуна.

Про це зі слів вдови артиста розповіла Фатіма Гаджикурбанова, керівник групи канатоходців в цирковому шоу, передає Інформагенство ТАСС.

Відомий клоун, народний артист СРСР Олег Попов помер у 87 років. Це сталося 2 листопада на гастролях у Ростові-на-Дону.

"Олег Попов хотів би, щоб його поховали в клоунському костюмі. Про це його вдова розповіла працівникам цирку", - стверджує Гаджикурбанова.

Вона також розповіла, що в суботу або неділю попрощатися з Поповим прилетить в Ростов-на-Дону його дочка. Вдова артиста вже знаходиться в Ростові, бо брала участь в одному з номерів шоу.

Продюсер шоу Олег Чесноков розповів, що великий артист до останнього моменту свого життя був у прекрасній формі і з задоволенням спілкувався з людьми.

"Він хотів виступати, хотів, щоб вистави йшли кожен день, і був навіть задоволений виникли трьома вихідними", - сказав Чесноков.

Нагадаємо, Олег Попов помер. Артиста цирку, широко відомого під прізвиськом "сонячний клоун", глядачі завжди впізнавали по картатій капелюсі.