Олег Попов хотів бути похованим у костюмі клоуна, - дружина артиста

STYLERLIFE        03.11.2016 - 13:15
Фото: Олег Попов (112.ua)
Фото: Олег Попов (112.ua)

Про це дружина "сонячного клоуна" Габріель Лернер розповіла його колезі

2 листопада Олег Попов помер під час гастролей. Дружина всесвітньо відомого артиста повідомила, що він хотів бути похованим у костюмі клоуна.

Про це зі слів вдови артиста розповіла Фатіма Гаджикурбанова, керівник групи канатоходців в цирковому шоу, передає Інформагенство ТАСС.

Відомий клоун, народний артист СРСР Олег Попов помер у 87 років. Це сталося 2 листопада на гастролях у Ростові-на-Дону.

"Олег Попов хотів би, щоб його поховали в клоунському костюмі. Про це його вдова розповіла працівникам цирку", - стверджує Гаджикурбанова.

Вона також розповіла, що в суботу або неділю попрощатися з Поповим прилетить в Ростов-на-Дону його дочка. Вдова артиста вже знаходиться в Ростові, бо брала участь в одному з номерів шоу.

Продюсер шоу Олег Чесноков розповів, що великий артист до останнього моменту свого життя був у прекрасній формі і з задоволенням спілкувався з людьми.

"Він хотів виступати, хотів, щоб вистави йшли кожен день, і був навіть задоволений виникли трьома вихідними", - сказав Чесноков.

Нагадаємо, Олег Попов помер. Артиста цирку, широко відомого під прізвиськом "сонячний клоун", глядачі завжди впізнавали по картатій капелюсі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top