ru ua

Олімпійська чемпіонка буде боротися за ліцензію на Олімпійські ігри-2020 у складі збірної України

Олімпійська чемпіонка буде боротися за ліцензію на Олімпійські ігри-2020 у складі збірної України Інна Осипенко-Радомська (Скріншот з YouTube)

Інна Осипенко-Радомська завоювала золоту медаль на Іграх-2008 в Пекіні

Олімпійська чемпіонка з веслування на байдарці Інна Осипенко-Радомська планує боротися за ліцензію виступати на Олімпійських іграх-2020 за збірну Україну. Зазначимо, що останні два роки спротсменка грала за збірну Азербайджану.

Про це факите повідомляє Xsport. Інна розповіла, що вона буде пробувати вернутися додому під час змагань на Київському водосховищі Kiev Sup&Kayak Marathon-2017. Туди вона приїхала разом зі своїм чоловіком, який її і тренує.

"Олімпійські ігри в Ріо були хорошим досвідом для мене, Азербайджан також був хорошим досвідом, але він залишився в історії. Думаю, якщо вийде, повернуся додому, буду виступати за Україну. Хочу поборотися в Токіо за свою країну, тому що всередині, в крові воно залишається своє. Коли ти там, ти на роботі", - повідомила вона.

Інна Осипенко-Радомська завоювала золоту медаль на Іграх-2008 в Пекіні, а також два "срібла" у Лондоні-2012 і "бронзу" – в Афінах-2004. У складі збірної Азербайджану Осипенко-Радомська завоювала бронзову нагороду Ігор-2016 в Ріо-де-Жанейро.

До речі, українські легкоатлети завоювали дві медалі у "Діамантовій лізі".