ua en ru

Омелян розповів про подробиці свого відпочинку в Туреччині

Омелян розповів про подробиці свого відпочинку в Туреччині Фото: Володимир Омелян (РБК-Україна)

Чиновник також додав скріншоти з зображенням чеків, де вказано вартість відпочинку

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян розповів подробиці свого перебування на відпочинку в Туреччині. Про це він написав на особистій сторінці у Facebook.

Омелян спростував поширену деякими ЗМІ інформацію про те, що його відпочинок перевищує загальну суму річного доходу, зазначеного в декларації. "Проживання у стандартному номері із сніданком для нас із дружиною та Марком за 8 ночей обійшлися у 56,5 тис гривень плюс авіапереліт", - зазначає чиновник.

alt

Скріншот поста з облікового запису facebook.com/volodymyr.omelyan

Омелян вважає, що надмірна увагу до нього з боку ЗМІ та поширення неперевіреної інформації є "чорним" піаром. "Замовники вже давно бігають по ринку і пропонують пакет чорного піару для реалізації проти мене", - говорить він.

Чиновник також додав скріншоти з зображенням чеків, де вказано вартість відпочинку, та закликав усіх високопосадовців вчинити так само.

alt

Скріншот поста з облікового запису facebook.com/volodymyr.omelyan

Підсумовуючи, міністр зазначив, що "у відпустці нічого крамольного немає, якщо її оплачена вартість відповідає офіційним доходам і потім вноситься в декларацію згідно процедури".

alt

Фото: facebook.com/volodymyr.omelyan

Також в пості в соцмережі Омелян поділився загальним враженням від відпочинку.

До речі, Володимир Омелян задекларував 290 тис. Гривень доходу за рік, новий автомобіль і офіс дружини. Про це свідчить його декларація в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що Володимир Омелян заявив, про те, що суд визнав незаконним виведення "Укрзалізниці" з підпорядкування МІУ.