ua en ru

"Він більше не буде, напевно": у Києві люди покарали "героя паркування" на Подолі

"Він більше не буде, напевно": у Києві люди покарали "героя паркування" на Подолі Фото: Водій заблокував рух (facebook.com/KyivOperativ)

Користувачі соцмережі підтримали обурення городян

У Києві люди покарали "героя паркування", який поставив свій автомобіль прямо біля трамвайних шляхів. Інцидент стався в районі Подолу, на вулиці Межигірській. Місцеві мешканці вирішили помститися порушника і відірвали на автомобілі номери. Про це повідомляється на сторінці "Київ Оперативний" Facebook.

"Він більше не буде, напевно": у Києві люди покарали "героя паркування" на Подолі"Він більше не буде, напевно": у Києві люди покарали "героя паркування" на ПодоліСкріншот (facebook.com/KyivOperativ)

Користувачі соцмережі підтримали киян в коментарях.

"Потрібно штраф піднімати і, якщо транспорт простояв 15 хвилин 100% штрафмайданчик!!! А не бігати і на руках носити!!!" - написала Юлія Падун.

"Ще одне, с**а, чергове Чернівецьке бидло вирішує, що так кинути машину - це його особисте право... як мінімум повернути бика в колгосп, вручити йому плуг в руки і нехай кидає його в поле, де заманеться... таке лайно, ніколи і нікого, крім себе в суспільстві не поважав", - прокоментував Володимир Пасічник.

"Кожен день з-за таких неуважних стоять трамваї. Він більше не буде, ... напевно", - відреагував Анатолій Тищенко.

"Він більше не буде, напевно": у Києві люди покарали "героя паркування" на ПодоліСкріншот коментарів (facebook.com/KyivOperativ)

Як раніше повідомлялося, в Одесі пасажири трамвая показали, як боротися з "героями паркування" (фото).

Топ-5 найбільш небезпечних доріг у світі (Відео STYLER.rbc.ua)