"Він ідеально правильний": Савченко заступилася за закон імені себе

STYLERLIFE        24.09.2016 - 21:30
Фото: Надія Савченко (Віталій Носач)
Фото: Надія Савченко (Віталій Носач)

Нардеп вважає, що його скасування призведе до погіршення ситуації з правами людини в Україні

Народний депутат України Надія Савченко буде захищати закон про амністію, який неофіційно названий "законом Савченко", тому що "він правильний". Таку заяву політик зробила у ефірі "112 Україна".

"Закон Савченко приймала Верховна Рада. Для того, щоб прийняти закон ВР, потрібно більшість. Це не тільки мій закон, я в ньому співавтором... Закон, проведений на покращення забезпечення прав людини, не може бути скасований... Скасувати його - це вже показати Європі, що ми не дотримуємось європейських цінностей", - заявила вона.

За словами депутата, "закон Савченко" амністував менше злочинців, ніж інші подібні законопроекти.

"Є статистика, аналітика, я її опублікую в інтернеті, де зрозуміло, що виходять з різних причин, тобто амністія і в інших роках, коли не було "закону Савченко", виходило набагато більше злочинців. Чому вони зайнялися "законом Савченко"? Тому що впав рівень життя людей, а це як раз-таки проблема уряду... Я проти того, щоб змінювати цей закон, я буду пояснювати, що в ньому дозволено змінити, а що не дозволено... Я буду захищати цей закон. Тому що він як аксіома, він ідеально правильний, він на захисті людини", - пояснила вона.

Зазначимо, що Верховна Рада 26 листопада 2015 р. прийняла закон авторства Надії Савченко "Про внесення зміни до Кримінального кодексу щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення в строк покарання". Неофіційну назву документа - "закон Савченко".

До речі, Сергій Жадан купив на президентську премію холодильник для дітей АТО.

On Top