ua en ru

"Він дуже любив караоке": стало відомо про давнє захоплення втікача Азарова

"Він дуже любив караоке": стало відомо про давнє захоплення втікача Азарова Колаж (РБК-Україна)

Кузьмук повідомив, що Азаров був у тіні Януковича

Міністр оборони України у 1996-2001 і 2004-2005 роках Олександр Кузьмук розповів, що у втікача прем'єр-міністра Миколи Азарова було хобі співати в караоке. Про це Кузьмук розповів в інтерв'ю виданню "Гордон". Також екс-міністр вважає, що у Азарова було почуття гумору і небувала працездатність.

"Я добре знав Миколу Яновича, коли він був головою бюджетного комітету. Потім – главою податкової адміністрації. І ми з ним працювали в одному з урядів. Почуття гумору є. Як і дуже серйозна працездатність. Він дуже любив караоке. Мені цікаво було слухати", - згадав він.

На питання Олесі Бацман, яка у Азарова була улюблена пісня для виконання, Кузьмук відповів, що вже не пам'ятає.

"Він дуже любив караоке": стало відомо про давнє захоплення втікача Азарова

Фото: Олександр Кузьмук (gordonua.com)

"Вже не пам'ятаю. Час минув. Останні роки ми дуже мало спілкувалися. Він був, так скажемо, в тіні Януковича. І, мабуть, заважав. Тому що піднімалася нова поросль. Він їй в першу чергу заважав", - сказав Кузьмук.

Як раніше повідомляв Styler, колишній прем'єр-міністр України, політик-утікач Микола Азаров повідомив, що у Росії живе на заощадження і пенсію. Про це він заявив у четвер, 26 квітня, в Москві під час спільної прес-конференції соратників Віктора Януковича.