ua en ru

"Вона так любила життя": у мережі сумують по раптово померлій українській журналістці

"Вона так любила життя": у мережі сумують по раптово померлій українській журналістці Фото: колеги тужать за раптово померлою журналісткою (torange.biz)

Колеги пишуть спогади про спільну роботу

24 листопада, в п'ятницю стало відомо про раптову смерть відомої української журналістки та продюсера Марії Адамской. Про трагедію повідомили колеги Адамской на її сторінці Facebook.

"Вона так любила життя": у мережі сумують по раптово померлій українській журналістці

Фото: Марія Адамська (facebook.com/m.adamskaya)

У Марії Адамской відірвався тромб. Журналістці було всього 45 років.

"У це просто неможливо повірити... Друзі, нашої Машки більше немає. Тільки що подзвонила близька Машуніна подруга і сказала, що кілька годин тому вона померла. Відірвався тромб.
Що і як далі - буду тримати в курсі. Похоронами будуть займатися Машини близькі друзі", - написав Іван Воробйов.

"Вона так любила життя": у мережі сумують по раптово померлій українській журналістці

Скріншот поста (facebook.com/m.adamskaya)

Адамська працювала випусковим редактором на каналі СТБ, редактором на сайті "Українська правда", а останнім часом - продюсером на каналі "ТСН"

Колеги журналістки шоковані звісткою про її раптову кончину і пишуть на її сторінці спогади.

"Маша.Ми працювали разом в "Деловая неделя – FT" на початку 2000-х, у 2003-2004. Тоді вона вразила мене своїм неймовірним темпераментом, відкритістю, готовністю пізнавати нове і ділитися з оточуючими, але в той самий час професійністю, розумом, чіпкою пам`яттю, непересічним талантом журналіста і редактора, здатністю бачити більше і робити правильні висновки. Маша завжди була у центрі уваги: вродлива, весела, розумна, вона ніби була народжена для того, щоб сяяти.
А вчора Маша померла. Відірвався тромб, як повідомили її друзі. Це шок, як так може бути, вона ж так любила життя...
RIP, Марія Адамська. Насправді люди не вмирають, душа хорошої людини продовжує жити на Небесах, а на землі живе пам’ять про неї.", - написала журналістка Тетяна Висоцька.
"Вона так любила життя": у мережі сумують по раптово померлій українській журналістціСкріншот поста (
facebook.com/ukrainews)

"Сьогодні дізналася вранці і досі не можу повірити, проте це так - Маша більше не з нами. Ми не були близькі, проте наше спілкування завжди було повно тепла, жартів, сміху і найприємніших спогадів. Мені тебе дуже не вистачати. Світла тобі пам'ять, наша неповторна Марія Адамська!", - написала журналістка Анастасія Римарчук.

"Вона так любила життя": у мережі сумують по раптово померлій українській журналістціСкріншот поста (facebook.com/anastasya.shcherbyna)

"Не вкладаються, Ваня, твої слова в голові і серці. Я думала про неї весь вечір. Чомусь. Тепер знаю чому. Маша, так легко і швидко йдуть тільки особливі світлі люди. Більше нічого не втішає", - написала постійний гість ТСН, психолог Наталя Підлісна.

"Вона так любила життя": у мережі сумують по раптово померлій українській журналістці

Скріншот коментарів (facebook.com/m.adamskaya)


Приносимо свої співчуття рідним і близьким Марії Адамской.

Нагадаємо, стало відомо, де поховають Дмитра Хворостовського.