ru ua

Небезпечно для життя: під заборону потрапили популярні ліки від кашлю

Небезпечно для життя: під заборону потрапили популярні ліки від кашлю Колаж РБК-Україна

В ході нових доклінічних випробувань були виявлені серйозні побічні ефекти

Французький виробник "Серв'є" призупинив дію торговельних дозволів на препарат від кашлю та інших бронхолегеневих захворювань "Ереспал" через негативний вплив на серце. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

В ході нових доклінічних випробувань у популярного препарату було виявлено побічний ефект. Тому ліки, що містять фенспірид, більше не будуть з'являтися на ринку.

Думки медиків з цього приводу розділилися. Одні відзначили, що при грамотному застосуванні препарат дає хороші результати, проте були й ті, хто розкритикував ліки, зазначивши купу недоліків.

Нагадаємо, що "Ереспал" - препарат, який застосовувався для лікування кашлю, що виникає при різних запальних процесах та інфекціях в дихальних шляхах.

Ми писали, що в Україні заборонять тестування косметики на тваринах. Також перелік заборонених інгредієнтів буде збільшено у 3 рази, виробники зможуть використовувати тільки безпечні барвники, консерванти, УФ-фільтри.

Ми повідомляли, що українцям повідомили про правила повернення неякісних ліків. Найважливіше - не викидати чек заздалегідь. Для початку переконайтеся, що з ліками все в порядку, інакше потім повернення грошей буде зробити неможливо.

А також про те, що в Україні заборонили лікарські препарати з Індії. Під заборону потрапили три препарати, які використовувалися для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.