ua en ru

Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)

Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео) Кадр з відео (facebook.com/Mukachevo.net)

Під Мукачево відбулося зміщення пласта землі

У селі Кольчино Закарпатської області вранці 10 травня стався зсув ґрунту. В результаті було зруйновано два житлових будинки. Про це повідомляє mukachevo.net.

Зсув стався близько 5 години ранку на недіючому кар'єрі під Мукачево. Повністю зруйновано три будинки, ще два - частково.

"Серйозно ніхто не постраждав", - зазначили у виданні.

Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)

Фото: Зсув під Мукачево (mukachevo.net)

На місці події працює спеціальна комісія і пожежно-рятувальна бригада.

Крім будинків, грунтовим масивом знесло кілька електроопор, завалило авто та інше майно місцевих жителів.

Зсув карєру у Кольчині

На кар'єр єрі під Мукачевом стався зсув: кілька будинків зруйновано повністю детальніше у новині http://www.mukachevo.net/ua/news/view/355600

Опубліковано Mukachevo.net 10 травня 2018 р.

Відео: Зсув (facebook.com/Mukachevo.net)

"У четвер, 10 травня вранці в с. Кольчино Мукачівського району стався зсув ґрунту. Величезна земляна маса, що вийшла з гори, зруйнувала два житлових будинки з саману і накрила легковик "Таврія", - повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)Зсув на Закарпатті зруйнував кілька будинків і електроопор (фото і відео)

Фото: Зміщення (moskal.in.ua)

Він підтвердив інформацію про те, що внаслідок зсуву ніхто не постраждав.

"Зараз на місці працюють представники Мукачівської РДА, рятувальники, геодезисти та інші служби. З протилежного боку гори розташований щебневий кар'єр, і зараз фахівці з'ясовують, наскільки земляні роботи вплинули на формування зсуву", - додав Москаль.

Раніше синоптики повідомили про штормове попередження.

Хайп-таксі #16: як ви оцінюєте якість доріг в Україні (фото: РБК-Україна)