ru ua

"Винесли все": у Луганській області бойовики розграбували Будинок молитви

"Винесли все": у Луганській області бойовики розграбували Будинок молитви Фото: facebook.com/shurupast

Люди у військовій формі проникли в будинок, коли там нікого не було

У Луганській області в окупованому Стаханові бойовики пограбували місцевий Будинок молитви. Про це у Facebook повідомив пастор церкви Олександр Рудинець.

За його словами, 27 березня пізно ввечері кілька людей у військовій формі на двох автомобілях під'їхали до Будинку молитви і протягом декількох годин спустошили приміщення.

Пастор розповів, що з молитовного будинку було вивезено все, що можна було. Серед вкраденого: чаша для вечері, лавочки, підсилювачі звуку, музичні інструменти та апаратура, кондиціонери, стільці і столи, полиці, кухонні меблі, кафедра, декорації, газовий котел, електронна і газова піч, мийка, холодильник, резервуар для води і насосна станція.

За його словами, злодії не посоромилися забрати навіть такі дрібниці, як фіранки, вимикачі світла, продукти харчування та посуд.

Крім меблів і дорогої техніки, зазначив пастор, були вивезені всі міжкімнатні двері, лінолеум, металопластикове вікно, облицювальна плитка, люстри і МДФ панель, яка перед цим була успішно зірвана зі стін. Цієї ж ночі був вкрадений весь інвентар з сараю та інше майно з горища.

"Винесли все": у Луганській області бойовики розграбували Будинок молитви

Скріншот поста акаунта (facebook.com/shurupast)

"Винесли все": у Луганській області бойовики розграбували Будинок молитви

Фото: Будинок молитви (facebook.com/shurupast)

Пастор стверджує, що в розкраданні майна молитовного будинку в Стаханові за адресою пер. Тельмана 15 брала участь група людей на чотирьох автомобілях. Спочатку під'їхало два автомобілі, з яких вийшли кілька людей у військовій формі. Вони проникли в храм, включили світло у всіх приміщеннях, після чого почалося руйнування протестантського будинку. Очевидці стверджують, що ще дві вантажівки під'їхали до храму близько 23:00. Після пограбування бойовики вирушили у невідомому напрямку.

Вранці, 28 березня, служителі церкви звернулися в поліцію і до місцевих органів самоврядування, однак відповідь на запит пообіцяли дати тільки через 2 тижні.

У відповідь на публікацію користувачі мережі повідомили, що пограбування церков і переслідування протестантів з боку бойовиків на території ОРДЛО відбувалося і раніше.

"Винесли все": у Луганській області бойовики розграбували Будинок молитвиСкріншот поста аккаунта (facebook.com/shurupast)

"Винесли все": у Луганській області бойовики розграбували Будинок молитвиСкріншот поста аккаунта (facebook.com/shurupast)

Нагадаємо, що нещодавно в Києві була викрадена восьмирічна дівчинка, яку погрожують вивезти через ДНР.