Організатори Маршу рівності пояснили скандальні плакати

Організатори Маршу рівності пояснили скандальні плакати
Фото: КиївПрайд (РБК-Україна)

Під час акції деякі з учасників тримали написи про громадянську війну і гасла "Смерть нації"

Організатори Маршу рівності "КиївПрайд" дали чітку відповідь про причетність до скандальних плакатів. Серед офіційних слоганів заходи подібних не значиться і будь-які плакати з натяком на громадянську війну і написом "Смерть нації" - особиста позиція учасників. Про це йдеться в офіційній заяві оргкомітету на сайті.

"Гаслом цьогорічного Маршу рівності КиївПрайд є "Країна для всіх!", а його значення розкрито в Політичної декларації КиївПрайд. Крім цього, під час Маршу організатори пропонували учасникам такі гасла: "Права людини понад усе!", "Права людини - моя гордість!", "Бунтуй, кохай, права не віддавай!", "всі різні - всі рівні!", - йдеться в повідомленні.

"Всі інші гасла і плакати, які можна було побачити чи почути на Марші є особистою позицією їх авторів і їх не можна розглядати як позицію організаторів. Згідно Керівних принципів ОБСЄ зі свободи мирних зібрань, організатори не несуть відповідальності за дії окремих учасників", - додали організатори.

До речі, лідери ЛГБТ прокоментували Марш рівності в Києві.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся