ua en ru

Опадів не очікується: синоптики повідомили, де в Україні буде "найгарячіше"

Опадів не очікується: синоптики повідомили, де в Україні буде "найгарячіше" Фото: Погода (photographers.ua)

На території країни очікується тепла і сонячна погода

Сьогодні, 29 квітня, по всій території України буде домінувати сонячна погода з великим "плюсом" і без опадів. Про це повідомляють синоптики Укргідрометцентру.

Так, в останню неділю квітня найтепліше буде у західних областях країни. Там денна температура очікується на рівні 25-27 градусів за Цельсієм. Місцями – в Івано-Франківську і Закарпатську області – до 28 вище нуля. При цьому вночі вона різко впаде до 8-10 градусів.

У центральних, південних та північних областях температура повітря прогріється до 22-25 градусів тепла. Місцями вона буде до 26 за Цельсієм, а вночі впаде до 10 градусів.

Найменшою кількістю тепла погода потішить сьогодні жителів східних регіонів. На відміну від інших областей, там температура повітря буде на рівні до +21 градуси, а вночі вона опуститися до +6 тепла.

Опадів не очікується: синоптики повідомили, де в Україні буде "найгарячіше"

Фото: погода на 29 квітня (Український Гідрометцентр)

Жителям Києва варто очікувати сьогодні ясної погоди, яку буде супроводжувати температура до +26 за Цельсієм. Проте вночі цей показник буде на рівні 8-10 тепла.

Опадів не очікується: синоптики повідомили, де в Україні буде "найгарячіше"

Фото: погода на 29 квітня у Києві (Український Гідрометцентр)

До речі, українські синоптики склали прогноз погоди на останній весняний місяць. Вони стверджують, що травень буде достатньо прохолодним.

Народний синоптик Леонід Горбань прогнозує початок місяця досить прохолодним, а ближче до середини травня – заморозки Крім того, Горбань повідомив, що ближче до 4-5 травня українців очікують дощі і навіть буря.

А ось фахівці Українського гідрометцентру не так категоричні в своїх прогнозах. Вони повідомляють, що травень дійсно буде прохолодним місяцем, але буде тепло, місцями навіть спекотно