ru ua

Залишилися двоє дітей: в мережі розповіли про загиблого в АТО бійця "Бетмена"

Залишилися двоє дітей: в мережі розповіли про загиблого в АТО бійця "Бетмена" Фото: АТО (instagram.com/military_tv_ua)

Воїна проведуть в останню путь 13 січня

У мережі розповіли загиблого бійця АТО Володимира Анадимба, який помер 10 січня в селі Новолуганське Бахмутського району Донецької області від осколкового поранення, отриманого під час гранато-метного обстрілу позицій українських військових. Про це написав волонтер Ян Осока на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Володимир Анадимб виконував обов'язки кухаря. У 31-річного бійця залишилися дружина, брат і двоє дітей.

"Позивний "Бетмен". Народився 14.10.1986 року в селі Федорівка Каховського району Херсонської області. У 2004 році хлопець закінчив 11 класів... По закінченню школи відразу був призваний на строкову службу 07.11.2004 року. Після демобілізації Володимир Борисович у рідне село вже не повернувся, переїхав жити на Буковину в село Тереблече Глибоцького району Чернівецької області. Там одружився. Працював у Чернівцях", - розповів Осока.

"Був покликаний з мобілізації Глибоцьким РВК у березні 2014 року. Потрапив у 8-й батальйон територіальної оборони, який згодом був перейменований у 8-й окремий мотопіхотний батальйон та передано до складу 24-ї окремої механізованої бригади. Виконував бойові завдання в районі Азовського узбережжя з зоною відповідальності від Маріуполя до Чонгара", - повідомив він.

"Обіймав посаду кухаря взводу матеріально-технічного забезпечення. А голодний солдат - це мінус 50% від боєздатності, тому до своїх обов'язків Володимир підійшов з природною відповідальністю, постійно дбаючи про те, щоб побратими були забезпечені смачним провіантом і хорошим настроєм", - розповів волонтер.

"А тепер уявіть таку ситуацію. Оскільки батальйон кілька разів змінював дислокацію, то кухні були різні - наметові, стаціонарні і блиндажно-окопні. Не надто просто в абсолютно диких умовах нагодувати солдатів гарячою їжею, хоча б раз на добу, тому всі, хто був тоді там, безумовно, йому вдячні, і будуть пам'ятати до кінця життя", - зазначив Ян Осока.

Залишилися двоє дітей: в мережі розповіли про загиблого в АТО бійця "Бетмена"

Фото: Володимир Анадимб (facebook.com/gilead.kroaton)

Після демобілізації 10 червня 2016 року підписав з ЗСУ контракт і потрапив у взвод розвідувально-диверсійної роти 46-го окремого батальйону спеціального призначення "Донбас-Україна".

Похорони бійця відбудуться 13 січня, в селі Тереблече.

Залишилися двоє дітей: в мережі розповіли про загиблого в АТО бійця "Бетмена"

Залишилися двоє дітей: в мережі розповіли про загиблого в АТО бійця "Бетмена"

Скріншот поста (facebook.com/gilead.kroaton)

Раніше повідомлялося, що у зоні АТО загинув житель Чернівецької області.