ru ua

Залишилося чотири дні: з'явилися нові фото новорічних приготувань у центрі Києва

Залишилося чотири дні: з'явилися нові фото новорічних приготувань у центрі Києва Фото: Головна ялинка України (facebook.com/FolkUkraine)

У мережі показали, як виглядає головна ялинка України

На Софійській площі Києва готуються до відкриття головної ялинки України, яке відбудеться 19 грудня. У мережі з'явилися нові фото святкових приготувань. Відповідні знімки опубліковані на сторінці організаторів свята Folk Ukraine у соцмережі Facebook.

"Час летить і до відкриття Неорік 2018 на Софії залишилося всього п'ять (чотири – ред.) днів! Зовсім скоро новорічні домівки наповняться сувенірами та смачними стравами, ялинка засяє яскравими квітами, а ви зможете загадати найпотаємніше бажання, яке неодмінно збудеться в нашому тунелі", - написали у спільноті.

Залишилося чотири дні: з'явилися нові фото новорічних приготувань у центрі КиєваЗалишилося чотири дні: з'явилися нові фото новорічних приготувань у центрі Києва

Фото: Головна ялинка країни (facebook.com/FolkUkraine)

"Приходьте на Запалення новорічної ялинки з Ріаnобой", - додали в Folk Ukraine.

Залишилося чотири дні: з'явилися нові фото новорічних приготувань у центрі КиєваЗалишилося чотири дні: з'явилися нові фото новорічних приготувань у центрі КиєваЗалишилося чотири дні: з'явилися нові фото новорічних приготувань у центрі КиєваЗалишилося чотири дні: з'явилися нові фото новорічних приготувань у центрі КиєваЗалишилося чотири дні: з'явилися нові фото новорічних приготувань у центрі КиєваЗалишилося чотири дні: з'явилися нові фото новорічних приготувань у центрі Києва

Фото: Приготування до Нового року 2018 (facebook.com/FolkUkraine)

Залишилося чотири дні: з'явилися нові фото новорічних приготувань у центрі Києва

Скріншот поста (facebook.com/FolkUkraine)

Нагадаємо, нещодавно в Києві почали прикрашати головну ялинку країни.

У Києві, у четвер, 14 грудня, на Софійській площі почали прикрашати головну ялинку країни.

До вечора планувалося повісити всі гірлянди і верхівку, потім - іграшки. За вихідні на площі обіцяють розвісити 33 кілометри різноманітних гірлянд і ліхтариків. Організатори сподіваються, що всі прикраси буде видно навіть з космосу.

Варто відзначити, що також 14 грудня за допомогою потужного крана встановили зірку на головній новорічній ялинці. Діаметр новорічного прикраси - 2,7 метрів.

Разом із зіркою висота головної ялинки України склала 32,7 метра. Однак для установки прикраси довелося зрізати пару гілок на верхівці дерева.

"Для установки зірки довелося використовувати потужний кран. Зірка буде світитися різними кольорами, і від неї будуть розходитися промені. Процес прикрашання ялинки йде важко, нам доводиться працювати ночами, щоб все встигнути. Прикрашати ялинку гірляндами будуть сьогодні і завтра. У неділю і понеділок її прикрасять іграшками, і вона буде повністю вбрана до вечора понеділка", – повідомив організатор новорічного свята на Софійській площі Ігор Добруцький.

Раніше повідомлялося, що мережу жахнула головна ялинка України.