ua en ru

Звільнена з полону українка розповіла, як з неї "вибивали" зізнання у вбивстві Мотороли

Звільнена з полону українка розповіла, як з неї "вибивали" зізнання у вбивстві Мотороли Бучок Валентина (Скріншот з відео)

"МГБ ДНР" вирішило, що жінка є шпигуном

Звільнена з полону Бучок Валентина розповіла, в яких умовах її утримували бойовики "ДНР". Мешканку Донецька тоді затримали нібито за підозрою в "шпигунстві" на користь української сторони. "МГБ ДНР" змушувало жінку зізнатися у вбивстві одного з лідерів сепаратистів Арсена Павлова, відомого як "Моторола". Про це повідомляє "Тиждень".

Валентина розповіла, як її затримали.

"Ось побачила, як в одному з районів Донецька окупанти наводять "Гради" для обстрілу, і почала на роботі вести агітацію, щоб вони, дурні, не велися на фейкові заяви бойовиків. Але взяли мене на вулиці, коли я йшла на завдання по роботі. У мене була карта, бо так простіше шукати потрібну адресу. Ось ця карта і стала для мене фатальною: якийсь чоловік, побачивши, що я придивляюся до таблички з номером будинку, схопив мене за руку і викликав так звану міліцію", - розповіла Валентина Бучок.

Українка згадала, як з неї "вибивали" зізнання у вбивстві "Мотороли".

"Мені надягнули на голову пакет і відвезли в "МГБ". Там кілька годин підряд, не знімаючи пакету, без води і можливості сходити в туалет, вибивали зізнання про те, що я вбила "Моторолу". Я була одягнена дуже тепло, тому що по роботі доводиться цілими днями бути на морозі, а в кімнаті +25. Тому мало не втрачала свідомість від задухи, було дуже важко. Я пам'ятаю, що говорила: "Підпишу що завгодно, тільки внесіть мене в списки на обмін", - згадує колишня полонянка.

Як раніше повідомлялося, "ДНР" заявила про затримання "української шпигунки".