"Від чого помирають росіяни": москвичі пояснили високий рівень смертності громадян РФ (відео)

"Від чого помирають росіяни": москвичі пояснили високий рівень смертності громадян РФ (відео)
Фото: Росія (pixabay.com/Comfreak)

Журналіст запитав росіян про причини рівня смертності в країні

У Москві запитали росіян "від чого вони вмирають". Відповідне соцопитування опубліковане на каналі відомого російського незалежного журналіста Саші Сотника Sotnik-TV в YouTube. Росіян опитав журналіст Андрій Міронов.

"Цифри про збільшений рівень смертності росіян, озвучені Росстатом, викликали серед опитаних москвичів когнітивний дисонанс: дані соціологів не захотіли уживатися в їх голові з пропагандистським настроєм про "підняття з колін". Щоправда, опитані визнали, що в Росії погана їжа і жахлива медицина, а також – катастрофічний рівень алкоголізму і наркоманії", – зазначається у описі до ролика.

Відео: Соцопитування (YouTube/Sasha Sotnik)

"Збільшується тривалість життя, тому більше ймовірності, що більш літні люди будуть йти, на жаль", - зазначила одна з перехожих. Вона підкреслила, що, на її думку, тривалість життя росіян збільшилася.

Вона також додала, що росіяни "стали важче жити", "більше стресу, менше можливостей", зокрема, в медицині.

"По-перше, охорона здоров'я доступною має бути для росіян, екологія, якість продуктів, тому що ми почуваємося добре, коли правильно харчуємося...", - сказав інший респондент.

На запитання про те, з чим пов'язаний низький рівень обслуговування російської медицини, респондент сказав, що не може відповісти.

"Смертність росіян, мені здається, ще й більше", - сказав один з опитаних.

Він додав, що одна з причин - "алкоголізм", спосіб життя неблагополучних верств населення, фінансова незабезпеченість тощо.

Раніше росіяни розповіли, як ставляться до війни.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся