ru ua

Вітчим 12-річної породіллі розповів подробиці скандальної історії

Вітчим 12-річної породіллі розповів подробиці скандальної історії Фото: Дитина (pixabay.com/Avili)

Чоловік запевняє, що дівчина піде до школи з лютого

Стали відомі нові подробиці про 12-річну породіллю з Львівської області. Про інцидент розповів вітчим дівчини, передає газета "Високий Замок".

Вітчим дівчини розповів, що Таня навчається у 6-му класі. Вона – одна дівчинка, решта хлопці (у сім’ї виховується шестеро дітей). Найстаршому – 15 років, іншим – 10, 9, 4 і вісім місяців. З мамою Тані – Анею, якій 31 рік, офіційно не одружений. Мають трьох спільних дітей.

"Так вийшло. Це все було по любові, ніхто нічого не має проти. Ми знали, що вона зустрічається з 18-річним. Я не раз Ані говорив: у дівчинки немає мicячних – підійди, поговори. Андрій – наш сусід. Йому 18. Він закінчив школу. Трохи працював у Польщі. Зараз працює у Дрогобичі на м'ясокомбінаті. У нього мама в Італії на заробітках. Хороша сім'я. Ніхто від дитини не відмовляється. Всі допомагають", – додає чоловік.

Він декілька разів повторив, що з них увесь Борислав сміється. "Кожен буде пальцем тицяти. Для дитини – це травма. Вона зараз у лікарні, а коли вийде?" – риторично запитує вітчим.

Чоловік запевняє, що дівчина піде до школи з лютого. З немовлям сидітиме її мати. Тетяна житиме у домі батька дитини.

"Я нікого не звинувачую. З будь-якою дитиною таке може статися. Таня добре вчиться", - зазначив він.

Лікарі говорять, що юна мати почувається добре. У неї хороший настрій. Увечері час від часу піднімається температура. Біля неї ноутбук, вона постійно щось читає.

Нагадаємо, що у Львівській області 12-річна дівчинка народила дитину. Батько дитини 12-річної дівчинки, яка народила малюка, розповів про подробиці відносин з шестикласницею.