ua en ru

"Віддає сексизмом": російський блогер вказав на дивацта "жіночого" свята

"Віддає сексизмом": російський блогер вказав на дивацта "жіночого" свята Фото: Олександр Тверській (facebook.com/TverskoyAA)

Він вважає, що 8 березня для більшості - "натужний привід"

Відомий російський блогер і журналіст Олександр Тверській, який активно підтримує Україну, розповів про своє ставлення до святкування 8 березня. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Хочеш зробити жінці приємне - у тебе для цього є 365 днів у році, а в кожному дні 24 години для поцілунку, обійми, ніжного слова, милого сюрпризу, пропозиції допомоги. Будь. Просто, щоб полегшити життя. Ти ж любиш? Вона тобі потрібна? Не важливо хто: мама, дружина, подруга і так далі. Вони в нас потребують. А ми в них. Здавалося б, так просто - проявити увагу без умовностей", - розмірковує Олександр.

Він вважає, що 8 березня для більшості - "натужний привід і обязаловка". Блогер зазначив, що це свято для нього "віддає сексизмом".

"Відстрілявся - ходи спокійно. Але. Якщо раптом якась жінка чекає щось саме в цей день від вас, то чому б і ні", - пише блогер.

Журналіст закликав пробувати будувати наше життя з дрібниць, "адже з них і вимальовується головний малюнок - малюнок нашого ставлення до людини".

"Я дивлюся сьогодні на вулицях. Плетуться вітати. Та замість цього одного пожухшего тюльпанчика раз у році - краще допоможи донести сумку важку у звичайний день і посуд помий. І не огрызнись зайвий раз на неї, коли поганий настрій", - зазначив Тверській.

"Віддає сексизмом": російський блогер вказав на дивацта "жіночого" свята

Скріншот поста (facebook.com/TverskoyAA)

Користувачі соцмережі, як чоловіки так і жінки, підтримали точку зору Олександра.

"Віддає сексизмом": російський блогер вказав на дивацта "жіночого" свята

Скріншот коментарів (facebook.com/TverskoyAA)

Нагадаємо, що Олександр Тверській розповів, що у РФ незабаром може з'явитися "залізна завіса".