"Окремі страховки": авіакомпанія виплатити сім'ям загиблих в Кабулі за 100 тисяч доларів

"Окремі страховки": авіакомпанія виплатити сім'ям загиблих в Кабулі за 100 тисяч доларів
Фото: Теракт в Кабулі (Blaiserboy twitter)

У компанії стверджують, що це - перший трагічний випадок у їхній практиці

Авіакомпанія "Українські крила" заявила, що виплатить сім'ям загиблих в Кабулі співробітників по 100 тисяч доларів. Про це пише "КП" в Україні".

Всього в результаті нападу терористів на готель у Кабулі (Афганістан) загинули 7 українців.

"Це четверо співробітників компанії "Українські крила", двоє - "Урга" і один, який працює безпосередньо з афганської авіакомпанією Kam Air", - каже Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан Віктор Нікітюк.

"Крім компенсацій, передбачених страховими полісами, надамо фінансову допомогу для поховання загиблих. У нас є окремо страховки, які покривають нещасні випадки або загибель людини", - заявили в авіакомпанії "Українські крила".

У компанії стверджують, що це - перший трагічний випадок у їхній практиці. У компанії стверджують, що кожен раз їх співробітники проходять необхідний інструктаж перед рейсом в гарячу точку.

"Компанія, з якою ми співпрацюємо, забезпечує пересування співробітників із готелю до місця роботи на броньованій машині. У кожного співробітника є ідентифікаційна картка, видана компанією. Її звинувачують у разі зупинки військовими, поліцією", - повідомили представники авіакомпанії.

Повідомляється, що дозвіл на співпрацю з іноземними компаніями українські авиафирмы отримують у Державній авіаційній службі. Після події компанія "Українські крила" прийняла рішення припинити співпрацю з Афганістаном.

"У цьому теракті постраждали чотири наших співробітника. Для нас це - страшна втрата. Після цього в Афганістані ми працювати не будемо. Зараз потерпілим необхідно відновитися психологічно. Для пілотів це велика травма. З тими, хто повернувся 22 січня, вже працюють психологи", - розповіли в компанії.

Нагадаємо, що в Україну прибув літак з тілами сімох українців, загиблих під час теракту в Кабулі (Афганістан).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся