ua en ru

Готель Ярославського удостоївся престижної міжнародної премії

Готель Ярославського удостоївся престижної міжнародної премії Premier Kharkiv Palace Hotel 5* (прес-служба)

Панорамний ресторан Sky Lounge готелю Premier Palace Hotel Kharkiv 5* став переможцем International Hospitality Awards

Знаменитий панорамний ресторан Sky Lounge готелю Premier Palace Hotel Kharkiv 5*, власником якого є відомий український бізнесмен Олександр Ярославський, став переможцем Міжнародної готельної премії International Hospitality Awards в номінації "Кращий бар при готелі" за 2017 рік.

У цілому, на здобуття премії в різних номінаціях були висунуті 315 готелів, що представляють 21 країну Центральної та Східної Європи.

За підсумками голосування у фіналі виявився 101 готель, з числа яких згодом були відібрані 28 переможців у своїх категоріях.

Готель Ярославського удостоївся престижної міжнародної премії

Заслужені нагороди кращим з кращих вручили на Гала-церемонії нагородження премії International Hospitality Awards, яка відбулася 18 лютого в київському готелі InterContinental.

У фінал номінації "Кращий бар при готелі" (Best bar in a hotel) також вийшли Buddha Bar Hotel Budapest (Угорщина), River Side Hotel, Tbilisi (Грузія), Raddison Blu Sky Hotel (Естонія), Radisson Blu Carlton Hotel (Словаччина). Так що конкуренти у харківського Premier Palace Hotel Kharkiv 5* виявилися дуже авторитетні і гідні.

Готель Ярославського удостоївся престижної міжнародної премії

Нагадаємо, Premier Palace Hotel Kharkiv 5* був зведений за ініціативою і на кошти бізнесмена Олександра Ярославського в рамках підготовки Харкова до Євро-2012, і став першим готелем класу люкс в столиці Слобожанщини.

Загальна сума інвестицій в проект склала $126 млн. Оператором будівництва виступила група DCH.

Готель Ярославського удостоївся престижної міжнародної премії

На сьогодні Premier Palace Hotel Kharkiv 5* є не тільки кращим готелем Харкова, але і одним з найбільш фешенебельних готелів України і Східної Європи в цілому.

Європейські стандарти обслуговування, вишуканий стиль і високий технічний рівень дозволили готелю Premier Palace Hotel Kharkiv 5* в найкоротші терміни завоювати довіру найвимогливіших клієнтів, в числі яких політики світового рівня, зірки кіно, музики, спорту.