ua en ru

Батько політв'язня Росії розповів про повну ізоляцію сина в СІЗО

Батько політв'язня Росії розповів про повну ізоляцію сина в СІЗО Фото: Павло Гриб (twitter.com/Mariana_Betsa)

Ігор Гриб повідомив, коли дружина в останній раз бачила їх сина

У Росії незаконно ув'язненого українця Павла Гриба ізолюють від будь-яких зовнішніх контактів, і намагаються змусити визнати себе винним у підготовці теракту. Про це заявив батько політв'язня Ігор Гриб в інтерв'ю UATV.

"Останній раз ми, точніше, моя дружина, бачила Павла, коли їздила на суд. Це було три тижні тому, і бачила вона його буквально 1,5 хвилини. Перед тим як повинно було початися судове засідання, тобто, перед тим, як увійшов суддя, і, як це було у всіх попередніх випадках, зробив судове засідання закритим. Тому що, як вони кажуть, там можуть розглядатися якісь секретні моменти", - розповів батько Павла.

Він упевнений, що це робиться з однією метою - повністю ізолювати Павла від суспільства, щоб він визнав звинувачення, які йому висуває слідство.

"Ми не отримуємо об'єктивну інформацію про стан здоров'я нашого сина. Потрібно як мінімум медичне обстеження, аналізи. Причому, з огляду на хворобу Павла, це повинно бути повноцінне дослідження, з апаратурою, але такого там немає ... Зрозуміло, що російські медики пишуть, що він здоровий", - відзначив Ігор Гриб.

Він додав, що до сина нікого не пускають на побачення.

"Практично за всі дев'ять місяців тільки три рази допустили консулів і адвоката. На всі наші прохання і клопотання, щоб мама відвідала сина, отримували негативну відповідь", - розповів Ігор Гриб.

За його словами, до Павла не доходять ні передачі, ні листи.

"За весь час йому від нас дійшов один лист, і ми від нього отримали один лист перед Новим роком. Ще дивом потрапив до нього лист від українців зі словами підтримки. Він знаходитьтся в інформаційному вакуумі", - розповів Ігор Гриб.

За його словами, мета ФСБ - тиск, як і на всіх політв'язнів-українців.

Раніше повідомлялося, що рідні полонених Кремля виступили в Європарламенті.

Нагадаємо, політв'язню в Росії Грибу продовжили арешт ще на два місяці.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (відео: STYLER.rbc.ua)