ru ua

Батько прокурора-наркомана не буде вирішувати проблеми сина

Батько прокурора-наркомана не буде вирішувати проблеми сина Фото: Порушник ПДР дійсно працює в прокуратурі (bdzhola.com)

Чоловіка затримали за порушення правил дорожнього руху на вулиці Набережно-Луговій у Києві

Проректор Національної академії прокуратури, який є батьком прокурора, заявив, що його син дорослий і сам може вирішувати свої проблеми. За словами поліцейських, які проводили затримання порушника ПДР, той вів себе неадекватно і відмовився від тесту на вміст алкоголю чи наркотичних речовин в організмі. Поліцейські вважають, що поведінку чоловіка можна пояснити наявністю наркотику бутирату в його крові, повідомляє ТСН.

32-річний чоловік, за словами свідків, пред'являв посвідчення співробітника прокуратури і хотів вирішити питання на місці. На нього складений протокол, а машину порушника евакуювали.

Батько водія розповів, що майже не спілкується з сином і проблеми його вирішувати не буде.

"Доросла людина. Якщо ви його бачили – у нього лисина більша, ніж у мене. Те, що там кричать, що могутній батько – нічого. Вони у мене виховувалися в робочих кварталах. Я говорив: ніякої допомоги від мене не чекайте", - сказав він.

В прокуратурі Київської області підтвердили, що там дійсно працює Віталій Куц. Органи запевняють, що проведуть службове розслідування.

"Якщо вина підтвердиться - буде вирішуватися питання про притягнення до адмінвідповідальності та звільнення", - пообіцяв прокурор області Дмитро Чибісов.