ru ua

"Відходить від наркозу": в Австрії прооперували дочку ветерана АТО, яка втратила слух

"Відходить від наркозу": в Австрії прооперували дочку ветерана АТО, яка втратила слух Фото: Ганна Кирик і Ніколь (facebook.com/kirikanuta)

Дитині поставили імплант на друге вухо

Маленьку дочку ветерана АТО Сергія Кирика на ім'я Ніколь, яка нещодавно втратила слух, прооперували в Австрії. Про це повідомила мама дитини Анна Кирик на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Дівчинці трохи більше року. Лікарі поставили дитині діагноз - глухота. Щоб Ніколь почала чути, їй потрібно було зібрати гроші на операцію. У вересні Ніколь поставили імплант на одне вухо. А в австрійській клініці - на друге вухо, дівчинка відходить від наркозу.

"Прооперували! Операція пройшла успішно. Всі 22 електроди увійшли без ускладнень. Ніколічка боєць, відходить від наркозу, трошки плаче", - написала Анна Кирик.

Тепер дівчинка може чути.

"Відходить від наркозу": в Австрії прооперували дочку ветерана АТО, яка втратила слух

Скріншот поста (facebook.com/kirikanuta)

До речі, переможця Євробачення-2017 прооперували. Лікарі розповіли про операцію.

Переможцю конкурсу Євробачення-2017 Салвадору Собралу провели операцію з пересадки серця, передає ВВС. Чотиригодинну операцію провели в лікарні Санта Круз в Лісабоні. Зазначимо, що артист останні три місяці провів у лікарняній палаті в очікуванні відповідного донора. Весь цей час він був підключений до штучного серця. Тепер після успішної операції у нього буде тривала реабілітація.

"Операція пройшла добре. Собрал був дуже підготовлений: він молодий чоловік, але дуже добре розумів всі труднощі операції такого типу", - зазначив хірург Мігель Абекасис.