ru ua

Відмовилася від дитини: з Росії депортували немовля української трудової мігрантки

Відмовилася від дитини: з Росії депортували немовля української трудової мігрантки Фото: Немовля (pixabay.com/RitaE)

Хлопчик перебуває в лікарні Вінницької області

Трудова мігрантка 35-річна Юлія Паличева з села Івашківці Вінницької області офіційно відмовилася від дитини, яку 14 травня народила в Росії. Таку ж заяву жінка раніше написала в РФ. 6-місячного Віталія депортували в Україну. Про це повідомляє Gazeta.ua.

"Російські служби у справах дітей просили поговорити з батьками, щоб донька передумала. Не вдалося. Отримали відмову і почали процес надання дитині статусу сироти. Після цього можна буде говорити про усиновлення хлопчика. Вже є три подружні пари, які хочуть це зробити", - зазначила начальник Служби у справах дітей Шаргородського району Валентина Коломієць.

Маленького Віталія хотіла всиновити його рідна тітка Неля. Однак її сестра була категорично проти.

"Неля розплакалася, бо це ж її кровиночка. У неї син одружився, а доньці 21 рік. Могла б виростити хлопця", - розповіла сільський голова Івашківців Надія Кримчук.

Батьки Юлії Паличевої виховують трьох інших її дітей: 18-річного Володимира, 10-річну Інгу і 4-річного Семена. Однак четверту дитину брати під опіку відмовилися.

Зараз 6-місячний Віталій знаходиться в Шаргородської районної лікарні.

До речі, у Києві вже тиждень шукають 14-річну школярку.

У Дніпровському районі Києва зникла 14-річна Білозор Яна Борисівна. Дівчинка пішла з дому по вул. Шептицького 8 грудня. Її розшукують вже тиждень.

"Дніпровський управлінням поліції розшукується Білозор Яна Борисівна, 2003 року народження, яка 8 грудня залишила місце проживання по вулиці Шептицького в місті Києві. Нинішнє її місцезнаходження невідомо", - сказано в повідомленні.