ru ua

Відверті фото в соцмережах: експерти пояснили, чому жінки їх публікують

Відверті фото в соцмережах: експерти пояснили, чому жінки їх публікують Ілюстративне фото (twitter.com/vokrugsveta)

Вчені дали несподівану відповідь

Вчені пояснили, чому жінки публікують у соціальних мережах відверті знімки. Про це повідомляє Cosmopolitan.

Дослідники з Університету Нового Південного Уельсу в Австралії проаналізували десятки тисяч повідомлень жителів 113 країн в соціальних мережах і прийшли до висновку, що прагнення жінок робити сексуальні селфи пов'язано з економічною нерівністю в країнах.

"Ми виявили, що жінки з більшою ймовірністю будуть витрачати час і сили на розміщення сексуальних фотографій в інтернеті в країнах, де зростає економічна нерівність, а не в тих місцях, де суспільна влада зосереджена в руках чоловіків і існує гендерна нерівність", — говорить автор дослідження Кандіс Блейк.

Відверті фото в соцмережах: експерти пояснили, чому жінки їх публікують

Фото: instagram.com/bubble_booobs

Вчені пояснюють, що нерівність у доходах викликає конкуренцію, а також викликає побоювання з приводу власного соціального статусу. Вони стверджують, що саме це змушує жінок витрачати великі гроші в салонах краси і бутіках, так як вони прагнуть виглядати краще.

"Коли молода жінка викладає провокаційні фотографії в бікіні, не варто думати про неї як про легковажну особу або жертві гендерних стереотипів. Подумайте про неї як про стратегічного гравця в складній соціальній грі. Вона просто хоче домогтися більшого у житті, як кожен з нас", — підкреслив Кандіс Блейк.

До речі, раніше ми писали про те, що психолог пояснила, що робити, якщо вашу дитину дражнять у школі.

А також повідомляли про те, що експерти зробили приголомшливу заяву про майбутнє планети.

Відео: РБК-Україна