ua en ru

"Відкрив очі і заглянув у душу": жінка передумала кидати свого малюка у пологовому будинку

"Відкрив очі і заглянув у душу": жінка передумала кидати свого малюка у пологовому будинку Фото: Малиш (pixabay.com)

Про те, як завагітніла, і батька дитини породілля не бажає говорити і згадувати

В одному з пологових будинків Києва породілля написала відмову від дитини, але потім змінила своє рішення. Про це повідомляє ТСН. Жінка попросила журналістів не показувати своє обличчя в сюжеті і розповіла історію на умовах анонімності.

Ірина йшла народжувати з твердим наміром навіть не брати сина на руки. Жінка родом з провінційного містечка не мала постійного заробітку в столиці, а з рідними давно втратила зв'язок. Про те, як завагітніла, і батька дитини вона не бажає говорити і згадувати.

Відео: Щаслива історія породіллі (tsn.ua)

В пологовому будинку з жінками, які відмовляються від своїх дітей, працює психолог. Лікар розповіла, що завжди пропонує жінкам піти і в останній раз подивитися на дитину і сказати їй в очі, чому від неї відмовляються. Сталося так і в цей раз. Але Ірина вирішила не відмовлятися від свого малюка.

"У неї дуже сильний материнський інстинкт, дуже добре серце. Просто травма – вона викликала таку реакцію", - розповіла фахівець про пацієнтку.

Розмова жінок тривала кілька годин, Олена вмовляла Іру взяти сина на руки.

"Він відкрив очі і подивився – заглянув у душу", - зізнається крізь сльози мама хлопчика.

Вона каже, що тоді все перевернулося для неї догори дном, але рішення залишити дитину обернулося найбільшим в житті відчуттям щастя.

"Я не думала, що так буде", - розповіла Ірина.

Персонал лікарні почав шукати кошти для породіллі, щоб забезпечити малюка всім необхідним, підшукували навіть житло в Києві, але воно не знадобилося. Ірина зателефонувала брату, з яким втратила зв'язок на п'ять років, він приїхав і забрав її до себе.

Нагадаємо, що батьком дитини відомої гімнастки виявився нардеп-утікач.