Відправити на освоєння Сибіру: екс-прем'єр назвав Донбас "хворою територією"

Відправити на освоєння Сибіру: екс-прем'єр назвав Донбас "хворою територією"
Фото: Донбас (flickr.com osce_smmu)

Політик зробив спірну заяву з приводу прав місцевих жителів після деокупації

Мешканці окупованих територій Донбасу не повинні мати рівних прав з іншими українцями у разі повернення Донбасу до складу України, а також їм потрібно заборонити брати участь у всеукраїнських виборах на найближчі 5-10 років. Таку заяву зробив колишній прем'єр-міністр України Юрій Єхануров в ефірі телеканалу NewsOne.

"Ми повинні сказати так: це особлива територія. Ця територія хвора і ми повинні це розуміти. Ми повинні створити всі економічні умови для її роботи, коли вона повернеться до складу України. Але разом з тим голосування, щоб вони посилали своїх депутатів у Верховну Раду - це просто неможливо, решта населення України цього не зрозуміє", - сказав колишній прем'єр.

Він також зазначив, що на непідконтрольної частини Донбасу повинні ввести особливий режим терміном на 5-10 років, при якому його мешканці не зможуть брати участь у всеукраїнських виборах, а тільки у місцевих.

Політик переконаний, що українській владі потрібно чітко поставити умови життя в майбутньому Донбасі.

"Ми не можемо дати їм право бути такими ж, якщо вони сьогодні взагалі не розуміють, що таке держава Україна, якась частина цього населення. Ну і потім, для бажаючих, я так думаю, що Далекий Схід, Сибір – неосяжні. Багато гектарів землі, яку Путін пропонує всім, підйомні – вперед, люди. Все звідти, з української землі", - заявив Єхануров.

До речі, Савченко зробила скандальну заяву про Україну, "почала війну" на Донбасі.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся