ua en ru

"Відступаємо на всіх фронтах": відомий прихильник бойовиків відзначився істеричним заявою

"Відступаємо на всіх фронтах": відомий прихильник бойовиків відзначився істеричним заявою Фото: Прапор "ДНР" (vk.com/id26155524)

В рядах терористів немає єдності

Прихильник самопроголошеної "ДНР" Геннадій Дубовий, якого вважають в рядах терористів військовим кореспондентом, розповів, що бойовики відступають на окупованому Донбасі через таких, як пропагандист "ДНР" Костянтин Долгов. Про це повідомив блогер під ніком Necro Mancer на своїй сторінці в Twitter.

Автор вивчає та аналізує інформацію з сепаратистських джерел в соцмережах.

"Відступаємо на всіх фронтах": відомий прихильник бойовиків відзначився істеричним заявоюСкріншот поста (twitter.com/666_mancer)

"останнім часом у мене постійно запитують, хто такий Костянтин Долгов і чому він поливає брудом нашу республіку. Відповідаю. Він – ніхто. Нуль. Не був ні в одному бою. Тупий масовик - витівник. Через таких, як він ми програли в Харкові. З-за подібних йому ми відступаємо на всіх фронтах. Чому "республіка" йому платила гроші, вибачте, не знаю. Запитайте у керівництва "республіки". Мені ніхто і ніколи не платив. Цей пост – відповідь на обридлі питання, і тільки", - написав Дубової на своїй сторінці в соцмережі.

"Відступаємо на всіх фронтах": відомий прихильник бойовиків відзначився істеричним заявою

Скріншот поста (twitter.com/666_mancer)

Очевидно, в рядах терористів немає єдності, а боротьба між різними угрупованнями в самопроголошених республіках триває досі.

Нагадаємо, що у Москві зустрілися український політик Віктор Медведчук, ватажок "ДНР" Олександр Захарченко, лідер "ЛНР" Леонід Пасічник і предстоятель РПЦ патріарх Кирил. У мережі висміяли спільне фото патріарха Кирила, кума Путіна і ватажків "ЛДНР".

Також повідомлялося, що в мережі висміяли бойовика "ДНР", який проговорився про те, звідки він родом.