ru ua

Папа Римський попросив "плодів миру для України" у великодньому зверненні

Папа Римський попросив "плодів миру для України" у великодньому зверненні Фото: Папа Франциск на великодньому зверненні (facebook.com vaticannews)

Папа Франциск в офіційному великодньому зверненні 1 квітня попросив у Бога миру в Україні та інших державах

В честь католицької Пасхи 1 квітня Папа Римський Франциск звернувся до пастви з традиційним посланням миру і благословення Urbi et Orbi "Місту і Світу". Великдень він назвав "святом порятунку і любові Божої", не забувши в своєму зверненні згадати і Україну. Про це повідомляє "Радіо Ватикану".

Папа Римський опівдні з'явився на балконі собору Святого Петра у Ватикані та приніс благу звістку про воскресіння Ісуса Христа десяткам тисяч віруючих, які прийшли на площу. У своєму традиційному посланні Папа Римський порівняв Сина Божого з зерном, яке, впавши на землю, зуміло прорости і принести в світ, що страждає від насильства і несправедливості, надію і гідність.

Також понтифік звернувся до віруючих з усього світу, щоб ті молилися про мир у всьому світі, починаючи з Сирії, яка страждає від виснажливої громадянської війни. "Плодів миру" Папа Римський попросив також і для України, закликавши політиків країни йти шляхом компромісів і співробітництва, а не ворожнечі та ескалації.

"Плодів світу просимо для України, щоб зміцнювалися кроки на користь згоди і були полегшені можливості для здійснення гуманітарних ініціатив, яких потребує населення", — сказав Папа Франциск.

Також Франциск помолився за держави Африки, Близького Сходу, Венесуелу і Палестину.

"Плодів примирення просимо для Святої Землі, яка була поранена відкритими конфліктами", – помолився Глава Католицької церкві за Ізраїль.

Відео: Pope Francis - Easter - Message and "Urbi et Orbi" Blessing 2018-04-01 (youtube.com/Vatican News)

Під кінець великоднього звернення понтифік відпустив гріхи всіх присутніх на площі Святого Петра і закликав паству жити за законами Божим не лише у світлий день Пасхи, але й в усі інші дні року.

Нагадаємо, що нещодавно Папа Франциск здивував своєю заявою про пекло.