ua en ru

"Параноїк": блогер розповів про дивацтва Януковича

"Параноїк": блогер розповів про дивацтва Януковича Фото: Віктор Янукович (UN Photo/Paulo Filgueiras)

За його словами, Янукович дуже боявся людей

У мережі розповіли, що екс-президент України Віктор Янукович завжди був оточений величезною кількістю охорони і іноді такі запобіжні заходи межували з параноєю. Про це повідомив блогер Кирило Сазонов, передає "Обозреватель".

Кирило каже, що Янукович не любив різні так звані " виходи в народ.

"Я знаю, як Янукович спілкується з людьми. Я не раз бачив його прем'єром, президентом і пам'ятаю його ще губернатором Донецької області. Охорони з кожним разом було все більше і більше. Людей спеціально відбирали. Навіть для того, щоб зателефонувати на пряму лінію кандидату в президенти, спеціально відбирали тільки перевірених партійців. Я їх по голосах дізнавався!" - розповів він.

Сазонов зазначив, що Янукович був параноїком, тому іноді запобіжні заходи межували з божевіллям.

"З людьми Янукович не спілкується ніколи. Тільки у вузькому колі. Але він параноїк. Навіть коли він випиває з особливо наближеними, йому охоронці наливають окрему горілку з окремої пляшки", - поділився блогер.

За його словами, Янукович дуже боявся людей.

Нагадаємо, що колишній президент України Віктор Янукович вирішив дати чергову прес-конференцію. Без конфузу, як завжди, не обійшлося. В цей раз гарант-утікач осоромився на прес-конференції в Москві, переплутавши лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко з президентом України Петром Порошенком.