ua en ru

У Парижі помер відомий радянський актор

У Парижі помер відомий радянський актор Фото: Собор Олександра Невського в Парижі (wikimedia.org)

Відспівували актора в соборі Олександра Невського в Парижі

У Парижі помер відомий радянський актор театру і кіно Дмитро Дмитрович Дорлиак. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на близьких актора.

Дмитру Дмитровичу Дорлиаку був 81 рік. За інформацією від родичів, актор помер після тривалої хвороби.

Відспівування актора відбувся 2 березня в храмі Олександра Невського в Парижі.

Дмитро Дорлиак-молодший – син актора театру імені Вахтангова Дмитра Львовича Дорлиака, який помер у молодому віці від тифу, коли його синові було всього лише один рік.

Дмитро Дмитрович Дорлиак виховувався в родині своєї тітки, російської радянської камерної та оперної співачки Ніни Дорлиак і знаменитого піаніста Святослава Ріхтера, про якого Дмитро Дорлиак згодом написав книгу "Скороминущості Святослава Ріхтера: спогади".

Дмитро Дорлиак успадкував професію батька. До свого переїзду до Франції, він виступав на сцені Театру на Малій Бронній, Театру на Таганці, грав в Ленкомі.

Крім того, він активно знімався в кіно. На його рахунку такі кінострічки, як "Слідство ведуть знавці", "Мегре коливається" та інші.

У Парижі помер відомий радянський актор

Фото: Дмитро Дорлиак-молодший (lenta.ru)

Нагадаємо, помер відомий російський артист і режисер.

У Волгограді помер народний артист Росії і режисер театру Отар Джангишерашвили. Трагічну новину повідомили на сторінці "Російського клубу" в Facebook.

"Страшна новина – помер наш друг і колега, брат і співвітчизник, видатний театральний діяч Отар Джангишерашвили. Народний артист Росії, кавалер орденів Пошани (РФ) і Честі (Грузія), лауреат Державної премії ім. Ф. Волкова та премії ім. К. Станіславського, академік Міжнародної театральної академії, голова регіонального відділення СТД Росії", — сказано в повідомленні. Про причини смерті 74-річного артиста поки не повідомляють.

"Актор театру і кіно, телебачення і дубляжу, він брав участь в безлічі проектів. Висловлюємо наші співчуття його родичам і друзям", – йдеться в повідомленні.