ru ua

У парку кованих фігур в окупованому Донецьку експонати ріжуть на металобрухт

У парку кованих фігур в окупованому Донецьку експонати ріжуть на металобрухт Фото: Болгарка (pixabay.com)

Сквер зі скульптурними композиціями занепадає

В парку кованих фігур, який знаходиться у Ворошиловському районі в центрі Донецька, невідомі почали знищувати металеві скульптури. Про це повідомляє видання "Depo.Донбас" з посиланням на користувачів в соціальних мережах.

До речі, на одній зі скульптур, розташованої в парку, вже немає кількох гілок, а самі залізні дерева, які являють собою композицію арки, порізані і пробиті наскрізь. Цілком імовірно, що таким чином, метал ріжеться легше.

У парку кованих фігур в окупованому Донецьку експонати ріжуть на металобрухтУ парку кованих фігур в окупованому Донецьку експонати ріжуть на металобрухт

У парку кованих фігур в окупованому Донецьку експонати ріжуть на металобрухтФото: Парк кованих фігур dn.depo.ua)

Нагадаємо, парк кованих фігур у Донецьку був відкритий в 2001 році. Автором і керівником проекту став заслужений діяч мистецтв України Віктор Бурдук. Таку ж назву отримав і міжнародний фестиваль ковальської майстерності, який щорічно проходить в парку. Традиційно роботи виготовлені до фестивалю залишаються в сквері як подарунок місту. Так, у парку представлено 220 композицій художнього металу.

Тим часом у мережі показали, як змінилося одна з найстаріших історичних будівель Донецька. За період війни на сході України дім Нестерова, який є одним з найстаріших історичних будівель Донецька, окупанти привели до занепаду.