ua en ru

Пасажирам "Інтерсіті" довелося їхати стоячи: в мережі обурені

Пасажирам "Інтерсіті" довелося їхати стоячи: в мережі обурені Фото: Люди їдуть стоячи в "Інтерсіті" (facebook.com/andrii.shvets)

До швидкісного поїзда не причепили чотири вагони, в яких були продані квитки

У швидкісному поїзді "Інтерсіті" на рейсі Одеса – Київ пасажирам довелося їхати стоячи в проходах. Причиною стало те, що замість дев'яти вагонів до перону подали п'ять. Про це Facebook пише Марія Фабричева.

"Приколи нашого містечка. Сьогодні моєму чоловікові було необхідно виїжджати з Вінниці раніше, ніж нам (з робочих питань); він узяв квиток на швидкісний поїзд і виявилося, що до поїзда не причепили чотири вагони!!! І тепер Андрій та багато інших людей, включаючи дітей, їдуть стоячи (з речами як годиться)", - обурено пише автор.

Пасажирам "Інтерсіті" довелося їхати стоячи: в мережі обурені

Скріншот поста акаунту facebook.com/mariia.fabricheva

"Спека, їдемо стоячи. На паперових (у мене електронний) квитках стюарт ставить позначки від руки про повернення грошей, без печатки", - пише її чоловік Андрій Швець.

Пасажирам "Інтерсіті" довелося їхати стоячи: в мережі обурені

Скріншот коментарів поста акаунту facebook.com/mariia.fabricheva

Наголошується, що чотири вагони швидкісного поїзда, що курсує по цьому маршруту, вийшли з ладу. Пасажири рейсу налаштовані отримати компенсацію і готові звертатися з судовими позовами.

До речі, у мережі висміяли трапезу українця поїздами "Інтерсіті".