ua en ru

Патріарх Філарет впевнений, що Бог допоможе Україні перемогти агресора

Патріарх Філарет впевнений, що Бог допоможе Україні перемогти агресора Фото: патріарх Філарет (РБК-Україна)

"Правда з нами, а де правда, там Бог, а де Бог - завжди перемога"

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет впевнений, що Україна переможе агресора, адже їй допомагає Бог. Про це він сказав, виступаючи перед звільненими з полону бойовиків українцями на аеродромі в Харкові, передає Укрінформ.

Патріарх заявив, що з Україною - правда і українці повинні бути впевнені в перемозі.

"Хай Господь наш Ісус Христос, який завжди перемагає, допоможе і нам остаточно перемогти агресора, бо правда з нами і про це знаємо не тільки ми, про це знає весь світ. Україна – миролюбна країна і доказом цього є те, що вона віддала свою ядерну зброю, а агресор, який повинен дотримуватися своїх обіцянок як гарант нашої недоторканності, відібрав у нас Крим, хоче забрати Донбас, але нічого не вийде, бо правда з нами, а де правда, там Бог, а де Бог - завжди перемога. Тому ми повинні бути впевненими, що перемога за нами. Ми не знаємо час, але те, що прийде час – ми в цьому впевнені", - сказав Філарет.

Нагадаємо, що звільнений із заручників "ДНР" відомий український історик, релігієзнавець, викладач Ігор Козловський розповів про своє перебування в полоні. Він упевнений, що коли-небудь повернеться в Донецьк.