ua en ru

Патріарх Кирил знову заговорив про "переслідування" православних в Україні

Патріарх Кирил знову заговорив про "переслідування" православних в Україні Фото: патріарх Кирило (kremlin.ru)

Кирило має досить скандальну репутацію

Предстоятель РПЦ патріарх Кирило знову заговорив про переслідування "канонічного православ'я" в Україні. Про це він заявив на щорічному засіданні Єпархіального зібрання Москви.

"На превеликий жаль, як і раніше, потребують підтримки і захисту і наші православні брати на сусідній і настільки близькою нам. Канонічна Православна Церква там переживає нелегкі часи. Цій темі були присвячені багато мої зустрічі в 2017 році"

Він також закликав віруючих посилити молитву про мир на Україні.

"Прошу вас, дорогі владики, отці, з ретельністю підносити на кожній Божественній літургії молитву про мир на Україні і закликати до прохання про те ж і в домашньому молитовному правилі ваших парафіян", - каже патріарх.

Патріарх Кирило має досить скандальну репутацію.

Як повідомляє wikipediaв кінці 1990-х— початку 2000-х років у публікації журналіст газети Московський комсомолець С. С. Бичків звинувачував Кирила у використанні надавалися на початку 1990-х років Урядом РФ податкових пільг на імпорт алкогольної (церковне вино) і тютюнової продукції.

Також в Росії звинувачують патріарха у зв'язках із КДБ.

Нагадаємо, що російський письменник Володимир Войнович висміяв повідомлення патріарха Кирила про кінець світу. Своїми думками прозаїк поділився у своєму блозі на "Ехо Москви".