ru ua

Патріарх УГКЦ закликав молодих українців повертатися з-за кордону

Патріарх УГКЦ закликав молодих українців повертатися з-за кордону Фото: патріарх Святослав запрошує всіх українців повертатися на батьківщину (wikimedia.org)

"І мертвим, І живим, і ненародженим..."

Під час зустрічі з молодими українцями у Марійському духовному центрі в Зарваниці Патріарх УГКЦ Святослав закликав їх до повернення з-за кордону на батьківщину:

"І ти думаєш собі, ти маєш диплом, перед тобою весь світ відкритий… І я собі теж думав, чи моя Україна мене потребує, що я буду робити вдома, коли повернуся, чи моя Церква мене потребує? Це, гадаю, природні переживання кожного студента. Але все-таки ті слова Шевченка («І мертвим, і живим, і ненародженим … посланіє» – Ред.), як молоток по голові мені стукали", - розповів Святослав, у минулому теж випускник закордонного вузу.

Патріарх розповів, що радіє, коли українська молодь відкриває для себе світ. "Але здобувайте світ для України, для своєї землі, для свого дому. Привезіть додому все те, що ви здобули у світах: знання, досвід, може, навіть кошти, певне розуміння, як розбудовувати свою Україну. Бо сьогодні ваша Батьківщина, ваш дім так вас потребує", - продовжив преподобний.

altФото: Патріарх встретилься з молоддю у Зарваниці (ugcc.ua)

Між тим у Київ їде ікона, яка творить чудеса вже 300 років поспіль.