ru ua

Патріоти пошкодили авто адвоката-сепаратиста, який приїхав захищати розвідницю РФ (фото)

Патріоти пошкодили авто адвоката-сепаратиста, який приїхав захищати розвідницю РФ (фото) Володимир Рибін і Дарина Мастікашева (фото: facebook.com/valadvocat)

Адвокат відомий і по іншим спірним справам

У серпні цього року Служба безпеки України затримала резидентуру російської розвідки, якою керувала Дар'я Мастікашева. Жінку затримали за підозрою в державній зраді (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України), роботі на російські спецслужби і незаконному поводженні зі зброєю (ч. 1 ст. 263 КК України).

Адвокатом Мастікашевої виступає Валентин Рибін.

У мережі з'явилося фото пошкодженого авто славнозвісного адвоката, який зараз знаходиться в Дніпрі. Відповідний знімок з'явився на сторінці C14 news.

"У Дніпрі невідомі патріоти пошкодили авто сепарському адвокату Валентину Рибіну, який приїхав захищати затриману розвідницю ФСБ Мастишевську. Авто без колес його. Яка неприємність" - наголошується в підписі під фото.

Авто Валентина Рибина

Пошкоджене авто Валентина Рибіна (фото: facebook.com/c14news)

Патріоти пошкодили авто адвоката-сепаратиста, який приїхав захищати розвідницю РФ (фото)Скріншот коментарів під постом facebook.com/c14news

Валентин Рибин

Адвокат Валентин Рибін (фото: facebook.com/Валентин Рибін)

Нагадаємо, Рибін також представляв захист колишнього харківського "беркутівця" Віталія Гончаренко. Після звільнення Апеляційним судом Києва Гончаренко та ще троє його колег заявили про втечу в Росію.