ua en ru

Пенсіонерка скинула 100 кілограмів за рік

Пенсіонерка скинула 100 кілограмів за рік Фото: Пенсіонерка з США

І-за надмірної ваги жінка не могла насолоджуватися усіма принадами життя

Пенсіонерка Діана з США важила 180 кілограмів, але коли переїхала в інший штат вирішила розлучитися з надмірною вагою. За своє життя вона перепробувала безліч дієт, і завжди здавалася. Ніхто, включаючи її саму, не думав, що у 59 років Діана Нейлор знову зважиться на боротьбу із зайвою вагою. Але переїзд в інше місто і нова обстановка зробили свою справу. Про це пише "Домашнє вогнище".

"З-за своєї ваги я відчувала себе нещасною і пригніченою. Мені було важко рухатися, я не могла займатися тим, чим хочеться – багато гуляти і дихати свіжим повітря", - розповідає Діана.

Американка почала худнути, слідуючи цим правилам.

1. ПОЧИНАЙ ПРЯМО ЗАРАЗ

"Не відкладайте це на потім. Ніхто не стає молодшим, а чим менше вам років, тим легше позбавитися від зайвих кілограмів. Я почала у 59 років, і у мене вийшло. Навіщо ж вам чекати півроку? Почніть сьогодні!", - розповіла Діана.

2. ПОЧИНАЙ З МАЛОГО

Спочатку вона просто почала ходити вгору і вниз по дорозі. Навіть дійти до свого поштового ящика спочатку було справжнім викликом для Діани. Але ходьба і новий режим харчування зробили свою справу: вона втратила перші 9 кілограмів. Після цього вона наважилась сісти на велосипед.

Зараз, через 4 роки, Діана Нейлор регулярно проходить по 6,5 кілометрів і проїжджає на велосипеді 30-40 кілометрів у компанії своєї племінниці. Вона не перестає рухатися, поки не зробити 10 тисяч кроків на день. А починалося все з походу до поштової скриньки!

3. ЗНАЙТИ ОДНОДУМЦІВ

Схуднувши на 20 кілограмів, Діана приєдналася до місцевого клубу для тих, що худнуть людей. Щотижневі зустрічі, дзвінки і листи від інших учасників клубу сильно підвищили її мотивацію.

"Зустрічі клубу по понеділках допомагали мені втриматися від спокус в холодильнику у вихідні дні", - повідомляє Діана.

4. СПРОБУЙ ЩОСЬ НОВЕ В МЕНЮ

"Я навчилася їсти рибу. Раніше я не готувала її, але тепер у мене є фритюрниця, яка дозволяє смажити рибу без масла. Я дуже її полюбила", - розповідає Діана.

5. НЕ СИДИ НА ДІЄТІ

Коли Діана намагалася сидіти на дієтах, вага завжди повертався назад. На цей раз вона просто спробувала змінити свій спосіб життя, зробивши його більш здоровим. Вона стала їсти більше овочів і менше шкідливої їжі. Це спрацювало.

6. БУДЬ ПОСЛІДОВНА

Вага йде повільно, потрібно запастися терпінням.

"Шість або вісім тижнів може піти на те, щоб ваша талія стала менше на пару сантиметрів. Важливо не здаватися і не зупинятися", - каже Діана.

7. БОРИСЬ ЗІ СПОКУСАМИ

"Цукерки, попкорн і морозиво все ще серйозні спокуси для мене. Але я кажу собі, що це всього лише один прийом їжі, а залишатися здоровою – це щоденна робота", - ділиться Діана.

Як раніше писав Styler, названі небезпечні продукти, які не вгамовують відчуття голоду.