ua en ru

У пенсіонерки витягли з шлунка понад 150 металевих предметів

У пенсіонерки витягли з шлунка понад 150 металевих предметів Фото: Шурупи (pixabay.com/herbert2512)

У літньої жінки весь час була підвищена температура тіла

В Республіці Бурятія в клінічну лікарню імені Н.А.Семашко потрапила літня жінка, в шлунку якої було виявлено 152 металевих предмета. При цьому шлунок пацієнтки навіть не був пошкоджений. Про це повідомляє medikforum.ru.

74-річна жінка привернула підвищену увагу медиків, помітили, що, незважаючи на лікування, у неї постійно спостерігалася висока температура. При цьому істотних погіршень у стані пенсіонерки не виникало. Лікар запідозрив у пацієнтки анемію і призначив їй фіброезофагогастродуоденоскопію (ФЕГДС).

В результаті обстеження медики виявили у шлунку величезну кількість сторонніх тіл. З допомогою ендоскопа фахівцям вдалося дістати чотири цвяхи, але стало зрозуміло, що без операції не обійтися. Хірурги, які проводили операцію, були вражені кількістю металевих виробів всередині пенсіонерки.

"Довгі цвяхи, великі шурупи, болти, гайки, дверні шпінгалети, відрізки арматури завдовжки до 15 см і навіть срібна ланцюжок 925 проби. У підсумку з шлунка було вилучено 152 залізних предмети, які вже почали окислюватись. Тобто, скільки вони там перебували нікому не відомо, крім самої жінки", – зазначили медики.

Після вилучення всіх сторонніх предметів лікарі перевірили стан шлунка жінки. Виявилося, що стінки органу в порядку і загрози для життя і здоров'я пацієнтки немає.

До речі, мексиканець з гігантським чоловічим достоїнством не може влаштуватися на роботу.