ru ua

У Пентагоні пояснили, чому для тренування армії США потрібні росіяни

У Пентагоні пояснили, чому для тренування армії США потрібні росіяни Фото: Навчання

Капітан сухопутних військ США заявив, що армія не готується до бойових дій

Офіційний представник центру з підготовки військовослужбовців у Німеччині, капітан Сухопутних сил США Кріс Бредлі повідомив, що навчання, які американські війська проведуть у квітні на території Німеччини за участю "російськомовних статистів", не є підготовкою до дій. Про це повідомляють "Ведомости".

Бредлі стверджує, що такі навчання з близькими до реальності умовами допоможуть американським військовим у майбутньому приймати рішення в різних ситуаціях.

"Ці сценарії не є підготовкою до чого-небудь, але націлені на те, щоб американські солдати і союзники були готові вирішувати весь спектр проблем, з якими вони можуть зіткнутися в світі", – розповів капітан Сухопутних військ США.

За його словами, спільні навчання на даному полігоні проводяться з 1952 року.

"В нещодавніх навчаннях взяли участь 1250 людей з Канади, Чехії, Естонії, Франції, Угорщини, Німеччини, Італії, Македонії, Латвії, Нідерландів та Словенії", - зазначив Бредлі.

Раніше повідомлялося, що у Баварії оголосили набір російськомовної масовки "для навчань НАТО". Російськомовних акторів запросили працювати статистами для навчань на полігоні. Оголошення про те, що "потрібні російські статисти для навчань НАТО" опублікувало кадрове агентство Optronic HR, яке співпрацює з НАТО та армією США. Набір акторів завершиться 26 квітня.