ua en ru

Перекрили дорогу: під Києвом обурені батьки вимагають добудувати нову школу (відео)

Перекрили дорогу: під Києвом обурені батьки вимагають добудувати нову школу (відео) Фото: Протест у Вишневому (facebook.com-volodymyr.kozachinskiy)

Населення міста зростає і дітям не вистачає місця в школах

Мешканці Вишневого Київської області обурені батьки перекрили дорогу. Жителі міста вимагають добудувати нову школу, адже місцеві загальноосвітні заклади переповнені дітьми. Про це передає "Сегодня".

Мешканці Вишневого хочуть привернути увагу влади до переповненості місцевих шкіл, адже місто активно забудовується, населення зростає, а шкіл як було, так і залишилося всього дві.

Повідомляється, що з-за великої кількості дітей школи працюють у дві зміни. Вчителі кажуть, що під класи переобладнали підсобні приміщення, майстерні і навіть вчительську. В якості протесту батьки не пустили дітей на уроки, але педагоги вважають, що такі дії е це перебір, адже діти повинні вчитися.

Частина батьків вирушила в Київоблрада вимагати скликати позачергову сесію і вирішити питання з добудовою школи. У свою чергу чиновники запевнили, що необхідні документи подані в облраду і справа за депутатами. Протестувальники обіцяють перекривати дорогу, поки не буде письмового розпорядження про добудову школи.

Відео: Батьківський протест (youtube.com/Сегодня)

Раніше повідомлялося, що українців просять допомогти ветерану АТО, який потрапив у страшну ДТП.

У принца Вільяма і Кейт Міддлтон народився син (відео: styler.rbc.ua)