ru ua

"Перенервувала": у Рівненській області вчителька молодших класів кинулася з мосту з-за проблем з учнями

"Перенервувала": у Рівненській області вчителька молодших класів кинулася з мосту з-за проблем з учнями Скріншот з відео (ТСН)

Жінка дуже переживала за своїх учнів

Вчителька молодших класів кинулася з 15-метрового мосту в річку з-за складних відносин зі своїми учнями. Деталі події повідомляє ТСН.

40-річна вчителька молодших класів з Рівненської області вирішила звести рахунки з життям, кинувшись з 15-метрового мосту над річкою Горинь.

Жінку помітили місцеві жителі, які і викликали допомогу.

"Чую: щось у воду полетіло міцно, звук такий великий, а як дивлюся – Боже мій, то людина", - розповідає мешканка села Степань Валентина Гайоха.

Вона першою помітила жінку у воді і дуже злякалася, що її починає відносити течією. Валентина Гайоха побігла кликати на допомогу.

"Вона сама не пливла, її течія несла вже, голова виглядала і руки, і все. Суїцид хотіла зробити", - розповідає пенсіонерка.

Неподалік проходив місцевий лікар, який тут же відгукнувся на заклик про допомогу. Він скинув куртку і кинувся у воду рятувати жінку.

"Я зайшов у воду, палиця у мене вже була, я діставав до неї, подав палицю – вона все-таки хотіла жити", - розповів головний гінеколог Степанской лікарні Олексій Білик.

Йому на допомогу прийшов сержант місцевої пожежно-рятівної частини, який теж опинився поруч. Чоловіки разом витягли жінку з води, закутали її і розігріли.

"Ми підтягнули її повністю, тому що вона лежала і оніміла геть, закутали її, розігріли, розтерли, тому що вона була в стані шоку", - розповів рятувальник.

Рятівники викликали швидку допомогу, яка доставила жінку в лікарню. Медики діагностували загальне переохолодження організму.

Вже в лікарні змогли з'ясувати особу постраждалої. Виявилося, що вона вчителька молодших класів з сусіднього села.

"Була в важкому психоемоційному стані, стан ступору. Вона не була контактною, вона не давала відповідей. Фактично, вона жодну реакцію не хотіла виявляти", - розповіла головний лікар районної лікарні Алла Скачко.

При падінні з мосту жінка не постраждала фізично, тільки замерзла. Для обстеження її направили в психоневрологічний диспансер.

Батьки жінки досі не можуть отямитися від цієї події і не розуміють, чому дочка скоїла суїцид.

"Перенервувала, Господь його знає", - припустив отець вчительки.

Вони стверджують, що єдине, на що вона скаржилася – це те, що їй важко порозумітися з дітьми в школі.

"Вона так переживала за них. Каже, щоб навчить – ой, каже, мамо, зараз батьки будуть говорити: гроші отримують, а нічого не роблять", - розповіла мати постраждалої.

У рідному селі про вчительку відгукуються добре. Односельці розповідають, що вона ввічлива і віруюча – щонеділі ходить до церкви. І хоча вона в розлученні і своїх дітей у неї немає, до своїх учнів вона відноситься тепло, як до власних дітей.

Відео: Вчителька намагалася покінчити з собою (ТСН)

Нагадаємо, у лікарні Києва 80-річний пацієнт покінчив життя самогубством.