ua en ru

"Перезавантаження": в мережі показали вражаюче відео про український флот

"Перезавантаження": в мережі показали вражаюче відео про український флот Фото: Український флот (РБК-Україна)

На відео можна побачити різного роду військові кораблі

У мережі показали вражаюче відео про відновлення українського військового флоту. Запис виклало Військове телебачення України на своєму youtube-каналі.

Ролик опублікували під назвою "Український флот: перезавантаження". Військове керівництво хотіло продемонструвати українцям, що влада намагається відновити зруйновану у часи Незалежності армію і флот.

На відео можна побачити різного роду кораблі та іншу військово-морську техніку, що може свідчити про високу боєздатність української армії.

Відео: Український флот: перезавантаження (youtube.com/ВійськоветелебаченняУкраїни)

Нагадаємо, що в окупованому Криму жителі села Орлівка влаштували збій в системі зв'язку Чорноморського флоту, пошкодивши магістральну кабельну трасу.

Також в мережі показали, в якому жахливому стані перебуває українська дизельний підводний човен "Запоріжжя" в окупованому Криму.

Єдиний підводний човен в історії незалежної України побудували в 1970 році, після чого вона 20 років несла службу в радянському флоті. Після розвалу СРСР вона увійшла у склад Чорноморського флоту і повернулася під початок ВМС України лише через шість років – при розділі суден між двома державами.