ru ua

Перший день осені: синоптики дали прогноз погоди на 1 вересня

Перший день осені: синоптики дали прогноз погоди на 1 вересня Ілюстративне фото (pixabay)

В деяких регіонах буде жарко, до +36 градусів

Осінь в Україні розпочнеться з сухої, сонячної і спекотної погоди. Про це повідомляє УНІАН.

За даними синоптиків, на сході країни буде сонячно. У Донецькій, Луганській і Харківській областях стовпчики термометрів покажуть +32 градуси, у Дніпрі та Полтаві до +33 градусів. У Запоріжжі до +34 градусів. Вночі температура опуститься до +15 +17 градусів.

На півночі країни без опадів, можлива невелика хмарність. Вдень повітря прогріється до +27 градусів. Вночі +14 +15 градусів.

У південних областях буде дуже жарко і сонячно. У Миколаєві до +35 градусів, а в Одесі та Херсоні до +36 градусів. Вночі температура опуститься до +19 +31 градуса.

У Криму без опадів, ясно. Вдень +31 +33 градусів, вночі +19 +20 градусів.

На заході країни тепло і сонячно, опади не прогнозуються. У Чернівцях, Івано-Франківську, Хмельницькому, Львові та Луцьку до +27 градусів. У Рівному, Тернополі, Вінниці та Житомирі +25 +26 градусів. На Закарпатті до +29 градусів. Вночі в регіоні буде прохолодно, від +13 до +16 градусів.

В центральній частині країни буде тепло і ясно. Денна температура повітря становитиме +27 +30 градусів. Вночі від +13 до +16 градусів.

У столиці 1 вересня буде сонячно і ясно, без опадів. Вдень повітря прогріється до +27 градусів. Уночі буде прохолодно +15 +16 градусів.

Перший день осені: синоптики дали прогноз погоди на 1 вересня

Карта погоди (УНІАН)

До речі, раніше ми повідомили прогноз погоди на вихідні дні.

А також свій прогноз на перші дні осені дала народний синоптик Наталка Діденко.

Відео: РБК-Україна