ru ua

П'єса українського драматурга отримала нагороду на престижному фестивалі в Німеччині

П'єса українського драматурга отримала нагороду на престижному фестивалі в Німеччині Фото: Театр (unsplash.com/Lloyd Dirks)

У Німеччині були представлені пректи українських діячів мистецтва

П'єса українського автора отримала нагороду на престижному німецькому театральному фестивалі Heidelberger Stückemarkt. Про це повідомляє видання "ZN.UA".

Нагороду отримала молодий український драматург Ольга Мацюпа. За свою нову п'єсу "Екологічна Балада" їй присудили найвищу нагороду фестивалю у розмірі 5000 Євро.

Повідомляється, що в цьому році в Німеччині були представлені театральні проекти від українських режисерів, драматургів і перформерів, які сьогодні є в авангарді актуального, експериментального театру.

Крім того, публіку фестивалю зацікавив проект режисера і перформера Антона Романова. Його робота про анексію Криму (сам Романів народився в Криму), тобто він присвятив її складним взаєминам України і РФ. Повідомляється, що актуальний проект "Де Схід?" від Аліка Сардаряна і Наталії Ворожбит - монологи про війну в Донбасі - теж набрав багато позитивних відгуків.

Свої п'єси також представили також Київський театр "Золоті Ворота", Львівський ТЮГ, театр "ДАХ".

Нагадаємо, британці нагородили українську художницю "за видатну майстерність".