ru ua

Петро Порошенко прокоментував скандал з "дупою" під час виступу Джамали

Петро Порошенко прокоментував скандал з "дупою" під час виступу Джамали Фото: Петро Порошенко (РБК-Україна)

Глава України сильно розчарований таким вчинком, але вважає, що це не зіпсувало враження від свята

Президент України заявив, що скандальний вчинок українського пранкера Віталія Седюка, який під час виступу Джамали виліз на сцену і продемонстрував свої сідниці, не зіпсував Євробачення. Про це сказав Петро Порошенко під час прес-конференції, передає Эспрессо.TV.

Також він підкреслив, що конкурс був проведений на високому рівні та дуже сподобалися виступи конкурсанта від Португалії, групи ONUKA і Джамали.

"Дуже сподобався виступ Джамали. Дуже-дуже, якби не...Завжди знайдеться хтось, хто вискочить та щось продемонструє, вважаючи, що це і є свобода. Я думаю, що дуже погано, коли таким чином люди знаходять можливість самовиражатися. 200 мільйонів дивляться Україну. Десятки тисяч людей, включаючи волонтерів, зробили надзусилля для того, щоб показати Україну світові. І тут вилазить одна "дупа", яка думає, що це те, що світ повинен бачити з України. Я розчарований, але я вважаю, що це не зіпсувало враження від свята", — сказав Порошенко.

Нагадаємо, що під час виступу Джамали у фіналі Євробачення 2017 "засвітився" голий фанат. Під час того, як співачка виконувала нову пісню "I Believe In U", на сцену виліз чоловік і оголив зад.