ru ua

"Пишемо нову історію": Поклонська побачила у відкритті Керченського моста слід Миколи II

"Пишемо нову історію": Поклонська побачила у відкритті Керченського моста слід Миколи II Фото: Наталя Поклонська (kremlin.ru)

Депутат нелегітимною Госдуми РФ знайшла в цьому ідею імператора

Наталя Поклонська побачила у відкритті окупантами Керченського моста слід останнього російського імператора Миколи II. Про це повідомляють російські РИА "Новости".

"Міст - це візуальне возз'єднання нашого Криму з материковою частиною Росії. Ми бачимо, як російський Крим з'єднався з російським Кавказом. Це було заплановано ще на початку XX століття нашим государем Миколою II. Але в зв'язку з початком Першої світової війни, революційними процесами не встиг государ реалізувати цей свій план", - сказала вона.

"Нехай вороги заздрять, а наш міст нам допомагає. Крим з Росією на століття разом, по-іншому ніяк не буде. Ми пишемо нову історію. В такому напрямку ми будемо йти і далі", - додала Поклонська.

Раніше Поклонська, нудьгуюча на інавгурації Путіна, розсмішила соцмережі.

Користувачі соціальних мереж відреагували жартами на фотографію "екс-прокурора" Криму Наталії Поклонский, яка сумувала в очікуванні початку інавгурації президента РФ Володимира Путіна.

Хайп таксі #13 чи варто розірвати дипвідносини з Росією